Genel Özellikler

İş Sağlığı ve Güvenliği’ni yönetmek için basit ve etkili bir sistem esastır.

İş sağlığı ve güvenliğini hızlı geliştirmek ve sağlıklı, güvenli işyerleri oluşturmak sosyal bir sorumluluktur.

Amacımız yasal ve sosyal sorumluluğu yüksek olan işimizi daha verimli ve sistematik olarak yapmaktır.

  • Yeni ve Özel

  Online İSG Yönetimi Türkiye'de İlk!

  Onlineisg.com; iş sağlığı ve güvenliği temel unsurlarını bilmenin, kayıt ve planlama yapabilmenin, eğitim süreç yönetiminin, kayıtlara kolayca ulaşabilmenin, riskleri anında değerlendirebilmenin, acil durum yönetiminin, faaliyet planlama ve hatırlatma yapabilmenin özetle “Her yerde her zaman İSG yönetmenin en kolay yoludur. onlineisg; uzun süren analiz çalışmaları sonucunda, İSG mevzuatı dikkate alınarak, özellikle kolay anlaşılır, sade ve uygulanabilir olarak tasarlanmıştır. Gecikmeyin, Dahil olun!

  • Ne İşe Yarar?

  Her zaman, Her yerde kayıt imkanı!

  Hızlı Bakış ekranı ile önemli göstergeleri takip edin!

  Sorumlu olduğunuz kuruluşları ayrı ayrı tanımlayın, tek üyelikle takip edin.

  Çalıştığınız kuruluşları "Görev Yapılan Firmalar" kısmında takip edin!

  Sağlık kayıtlarını anında yapın ve kontrol muayenelerini takip edin, koruyucu tedbirler alın!

  Eğitim tutanaklarını yükleyin, katılımcı değerlendirmesi bilgilerini kaydedin, 70 puan üstünde otomatik sertifika baskısı, 70 puan altında eğitim tekararı uyarısı sistemini kullanın, zaman kazanın!

  Statik Risk Değerlendirme yöntemi çok ve detaylı olanları kesinlikle gerekli ama yönetmek zor! Onlineisg ile faaliyet planlamaya ve takibine yönelik Dinamik risk yönetimi sistemi ile risk değerlendirin, faaliyet planlayın, hatırlatın!

  Kişisel Koruyucu Donanım teslimlerini kaydedin, yıpranma süresine göre hatırlatın, hatırlayın.

  Daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı için analiz imkanı sağlar.

  Düzeltici ve önleyici faaliyetlerin iyi planlanmasını ve takibini sağlar.

  Eğitim vermenin, kendisinden daha çok zaman alabilen kayıt işlemlerinden zaman tasarrufu sağlar.

  Periyodik işlemlerin unutulmasından doğabilecek muhtemel cezalar(Kuruluşa ve İSG Profesyoneline) azalır.

  İSG Profesyonellerinin kuruluş bazlı dokümantasyon takibi kolaylaşır.

  Bu sayede oluşacak daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamında ise;

  -Çalışanların uyum maliyetleri azalır.

  -Stres azalır, motivasyon ve verimlilik artar.

  -Kuruluş itibarı korunur ve artar.

  Üye Ol ve Hemen Kullan!

  • Kolay Kullanım

  Onlineisg.com platformun yapısı, iş güvenliği ve sistem analizi uzmanı tarafından gereklilikler analiz edilerek tasarlanmış ve yazılım uzmanları tarafından kullanıcı dostu olarak kodlanmıştır. Platformun genelinde kayıtlar benzer sistemde yapılmaktadır.(Modüller’e bakınız.) İSG Yönetimi ihtiyaçlarınıza göre ve Bağlantılar, Etkinlikler gibi özelliklerle günlük faaliyetlerinize destek verecek özelliklere göre tasarlanmıştır. Bu sayede herhangi bir yerden onlineisg'ye ulaşarak diğer işlerinizi de yönetebilrisiniz. Sistem kullanımı PUKO mantığına uygun, sade ve basittir. Sizden gelen öneri ve talepler ile platform sürekli iyileştirilmektedir. Yazılım yüklemek ve donanım temin etmek gerekmez. Sadece üye olun ve kullanın!

  • 7x24 Erişim

  İş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının internetin olduğu her yerde (Örneğin; cep telefonunu ile kapsama alanı Ülkemizde %99,9'dur.), günün istenilen zamanında hiçbir kısıt olmadan kayıt edilmesi kolaylaşacak, kayıtlara gerektiğinde yine aynı kolaylıkla ulaşılabilecektir. Şimdi başlayın!

  • Modüler Yapı

  Onlineisg.com İş güvenliği uzmanların, işyeri hekimlerinin ve iş güvenliği sorumlularının zaman kaybetmeden yapacakları işlere özgü olarak modüller halinde tasarlanmıştır. Bir çok modül tekil olarak da kullanılabilmektedir. Yani herhangi bir modülde eksik bilgi varsa dahi, diğer modüller genellikle kullanılabilir. İSG'nin merkezini oluşturan çalışanlar, sistemimiz için de temel bilgi kaynağıdır. Her modüldeki veriler ne kadar doğru ve güncel olursa sistemin verimliliği o kadar artacaktır. Doğru ve güncel bilgi İSG yönetim sistemlerinde en önemli başarı kriteridir. Başarınızı sürdürün ve arttırın!

  • Otomatik Uyarılar (E-posta/SMS)

  Periyodik işleri akılda tutmaya, önceki yılın ajandasını karıştırmaya ya da gelecek yılın ajandasını temin edip ona yazmaya çalışmak yerine faaliyet planlayıp hatırlatma oluşturarak daha kaliteli ve etkin çalışmak mümkün olacaktır. Hatırlatmaları kişiler kendileri için yapabileceği gibi, kişisel rehber oluşturup e-posta ya da sms ile başkalarına da hatırlatma yapabilirler. Bu sayede 1 kez kurulan bir hatırlatma ile çoklu işlem hiç yorulmadan yapılmış olur. Bu süreç yönetimi sayesinde zaman ve iş kayıpları önlenecektir. Önleminizi alın, sorumluluklarınız gecikmesin!

  • Üst Düzey Güvenlik

  Bilgileriniz 128 bit SSL ile şifrelenerek sunucularımıza gönderilir. Sistem her gün servis sağlayıcımız tarafından güvenlik taramasından geçirilir. Sunucular Firewall, IPS ve IDS gibi atak tespit ve atak engelleme sistemleri ile korunmaktadır. Dışarıdan gelen tüm trafik, güvenlik sistemlerimizden geçtikten sonra sunucunuza ulaşmaktadır. Günlük olarak veritabanı yedeği alınmaktadır. Virüslü dosya gönderilmesi ve zarar oluşması durumunda zarar veren hakkında yasal işlem yapılabilmektedir. Her yerde, her zaman güvenle çalışın!

  • Belge Yükle ve Ulaş

  Bilgi ve belgelerinizi Onlineisg.com sunucusuna yükleyerek her yerden ulaşabileceğiniz bir yedek oluşturmuş olursunuz. Özellikle imzalı belgelerin yedeklerinin olması, yasal süreçlerde maddi, manevi ve zaman kayıplarını önlemek için çok faydalı olacaktır. İSG profesyonelleri! Adli vaka oluştuğunda dosyalarınıza hemen ulaşamazsanız, birkaç evrakı kaybetmişseniz, yaptığınız işleri ispat edemezseniz? Yükleyin, ulaşın, sorun yaşamayın!

  • Çalışan Odaklı

  Onlineisg.com ile personel özlük bilgilerini kaydederek toplam personel sayısını, yeterliliklerini takip edebilir mevzuatlara uygunluğunuzu sürekli kontrol edebilirsiniz. Sağlık kayıtlarını analiz edebilir, sorunları önleyebilirsiniz. Eğitimleri kolayca kaydedip, zaman kaybetmeden sertifikalar hazırlayabilir, yasal sorunlar oluşmasını önleyebilirsiniz. Risk değerlendirmelerine göre belirlenen kişisel koruyucu donanımlarla çalışanlarınızı risklerden koruyabilir, yıpranma sürelerine göre takibini yapabilirsiniz. Saha denetimlerinde çalışanlarınızdan öneriler alıp, iyileştirmeler yapabilirsiniz. Çalışanlar hakkında yıllar sonra gerekli bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çalışan odaklı sürekli bir sistem için üye olun, kaydedin, yönetin!

  • Kullanacağın Kadar Öde

  Üyelik sistemi ihtiyaçlara göre ölçeklenebilir olarak hazırlanmıştır. İhtiyaç duyduğunuz kadar özelliklerle üye olun, ihtiyaçlarınız artarsa, anında ek krediler edinebilirsiniz.

  • Ek Özellikler ve Faydaları

  -Sürdürülebilir yönetim sistemini planla, uygula, kontrol et, önlem al metodu ile kurup, güvenli, sonsuz bir döngü sağlayabilirsiniz.

  -Çalışan odaklı olarak geliştirilmiş olan sistem ile mevzuat uyumuna destek sağlanır.

  -Tanımlamalarınıza göre otomatik hatırlatmalar sorumluluklarınızın gecikmesini önler.

  -Tüm kayıtların yedeklerini dilediğiniz zaman xls, pdf formatlarında ve çıktı olarak alabilirsiniz.

  -Raporlar ile karşılaştırmalar yapabilir, gelişmeleri gözlemleyebilir ve önleyici faaliyetler planlayabilirsiniz.

  -Kuruluştaki riskler, acil durumlar düzenli takip edilir, ilgililer ve yetkililer gerektiğinde bilgilendirilir, riskleri azaltma, acil durum önleme süreci başlatılır.

  -Var olan gerekli tüm belgeler yüklenebilir ve her yerden ulaşılabilir.

  -Sorumlu kişilere ve riske maruz kalabilecek kişilere otomatik uyarı uygulanabilir.

  -Kaza ve olay raporlama sürecinin takibi ve hatırlatılması sağlanır.

  -Sorumlu olduğunuz kuruluşları ayrı ayrı tanımlayabilir, tek platformda takip edebilirisiniz.

  -Kısıtlı Deneme sürümü ile sistemi tanımaya başlayabilirsiniz.

  -Üyelik süresinde platformdaki geliştirmeler ücretsizdir.

  -İnternete bağlı her cihazla, her an sisteme erişim imkanı vardır.

  -Sizin için profesyonel ve tümleşik bir yaklaşım sunuyoruz. Her Zaman, Her Yerde İSG! Onlinesig; İSG Yönetmenin En Kolay Yolu!